• In English
 • За ініціативи Громадської ради при Державній виконавчій службі відбулося перше засідання експертів
  опубліковано 14 квітня 2014 року о 15:07

  12 квітня відбулося перше засідання експертної спільноти з питань  реформування вітчизняної виконавчої системи, ініційоване Громадською радою при Державній виконавчій службі. До участі у засіданні були запрошені представники адвокатських, банківських, приватних торгуючих організацій.

  “Хочу зазначити, що у такому форматі ми збираємося вперше за останні три роки, адже раніше існування такого інституту як Громадська рада просто ігнорувалося. Приємно констатувати, що нове керівництво ДВС готове дослухатися до нашої думки і врахувати пропозиції експертів”, - зауважив головуючий на засіданні, керівник Громадської ради при ДВС Вадим Хабібуллін.

  За ініціативи учасників зібрання було прийняте одноголосне рішення створити робочу групу при ДВС, яка б функціонувала не лише як дорадчий орган, а мала офіційний статус і юридичне право брати участь у розробці та прийнятті рішень Мін’юсту і ДВС у подальшому реформуванні виконавчої системи.

  Після завершення засідання Вадим Хабібуллін запевнив присутніх, що відповідний протокол засідання, а також коментарі щодо реалізації проекту електронних торгів арештованим майном будуть передані Голові Державної виконавчої служби.

  Нагадаємо, пілотний проект щодо реалізації арештованого майна Державною виконавчою службою України запрацює вже у травні в чотирьох пілотних регіонах: у місті Києві, Дніпропетровській, Вінницькій та Львівській областях. Нова система буде постійно аналізуватися та доопрацьовуватися, результати її роботи будуть презентовані у Кабінеті Міністрів України. У разі схвального рішення, електронна система торгів запрацює у всіх регіонах.

  Пропозиції, скарги та коментарі з приводу впровадження електронної системи торгів і реформування органів державної виконавчої служби в цілому можна надсилати на електронну пошту ДВС – illina@minjust.gov.ua .