• In English
 • Заступник Міністра оборони оцінив можливості розміщення та підготовки в Одесі особового складу ВМС України
  опубліковано 12 квітня 2014 року о 16:07

  З метою ознайомлення зі станом справ щодо подальшого функціонування військових частин, які були передислоковані з тимчасово окупованого Криму, Одесу відвідав заступник Міністра оборони України Петро Мехед.

  Увага робочої групи була зосереджена на ретельному вивченні нагальних проблем, пов’язаних з розміщенням військовослужбовців ВМС України і членів їх сімей та дотриманням їхніх соціальних гарантій.

  Заступник Міністра оборони України відвідав всі військові об’єкти та місця, надані для тимчасового проживання особам, які переїхали в Одесу з Севастополя.

  На території ДП “Клінічний санаторій імені Пирогова”, де нині розміщується велика кількість українських моряків, заступник Міністра оборони ознайомився з умовами їхнього проживання, провів конструктивну розмову з виконуючою обов’язки директора цієї здравниці Валентиною Нікітушкіною та подякував їй за надану допомогу у вирішенні соціально-побутових питань військовослужбовців.

  Командувач Південного оперативного командування генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко поінформував заступника Міністра оборони про реалізацію комплексу заходів щодо створення в Одесі штабу ВМС України та існуючі в цьому напрямі проблемні питання.

  Також заступник керівника вітчизняного оборонного відомства провів робочу зустріч із заступником голови Одеської облдержадміністрації Сергієм Калинчуком. Представник місцевого органу державної виконавчої влади запевнив військового посадовця у підтримці та плідній взаємодії з оборонним відомством.

  Петро Мехед також відвідав Військову академію, де тиждень тому розпочався процес навчання курсантів Академії ВМС імені П. С. Нахімова, які прибули  з Севастополя.

  Після огляду інфраструктури разом з виконуючим обов’язки начальника військового вишу генерал-майором Олегом Гуляком, заступник Міністра оборони зустрівся з нахімовцями. Петро Мехед гідно оцінив виявлену офіцерами та курсантами стійкість та мужність у Криму.

  «Ви – гордість України, її справжні патріоти!» – відзначив Петро Мехед.

  Підбиваючи підсумки робочої поїздки до Одеси, заступник Міністра оборони України зазначив, що керівництво держави та вітчизняного оборонного відомства робитиме все можливе, аби захисники Вітчизни та члени їхніх сімей були соціально захищені, а Українські Військово-Морські Сили залишалися потужною бойовою одиницею та в подальшому відігравали важливу роль у підтримці безпеки в Чорноморському регіоні.