• In English
 • На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тис. грн.
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 16:30

  На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тис. грн. Сьогодні на засіданні Волинської Ради Церков підбито підсумки цьогорічного дев’ятого  Різдвяного благодійного телемарафону «Бог багатий милосердям», мета якогодопомогти дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, іншим малозабезпеченим верствам.

  У рамках благодійного різдвяного телемарафону в приміщенні  Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка зібрано  7 тис. 898 грн.; у скриньках, що були розміщені у супермаркетах, - понад 2 тис. 655 грн. Окрім того, кошти перерахували 166 організацій, підприємств та мешканців Волинської області.

  На ці гроші Волинська Рада Церков придбала побутову техніку, яку передала малозабезпеченим верствам населення та окремим організаціям.

  Різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям» щорічно розпочинається з трансляції  на Волинському телебаченні та упродовж дня триває у приміщенні  Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. Участь у проекті постійно беруть 8 релігійних організацій Волині, які входять у склад Волинської Ради Церков. Два останні роки телемарафон транслювався в он-лайн режимі на 94 країни світу.

  Усього за роки проведення марафону пожертвувано майже 1,3 млн. грн., а допомогу отримали близько 1000 осіб та організацій.