• In English
 • Військовослужбовці ВМС ЗСУ прибувають з Криму до Одеси та Очакова. На черзі - кораблі
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 14:43

  10 квітня з тимчасово окупованого Криму до Очакова та Одеси прибули чергові групи військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України та членів їх сімей.

  За інформацією представників Командування ВМС ЗС України, автоколона з трьох десятків автомобілів, у яких знаходилося близько 80 військовослужбовців та членів їх сімей, вийшла з Севастополя у четвер, 10 квітня, та ввечері того ж дня прибула до Одеси. Офіцери управлінь, відділів та служб штабу Командування ВМС одразу включилися у робочий процес на новому місці проходження служби.

  Одночасно до Очакова було передислоковано близько сотні військових моряків та членів їх сімей з Південної та Севастопольської військово-морських баз. Вони прибули з Криму у складі колони з двох автобусів та близько 20-ти легковиків.

  Зараз на території Криму залишаються українські військові моряки, що займаються питаннями виводу кораблів та допоміжних суден Військово-Морських Сил. Так, сьогодні, 11 квітня, з Севастополя вийшли ракетний катер «Прилуки» та танкер «Фастів», які російська сторона повертає Україні.