• In English
 • Керівництво Мінмолодьспорту зустрілося з делегацією Агентства США з міжнародного розвитку USAID
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 11:06

  10 квітня 2014 року відбулася зустріч керівництва Міністерства молоді та спорту України з делегацією Агентства США з міжнародного розвитку USAID, метою якої було обговорення питань щодо напрямів співробітництва.

  Під час зустрічі українська сторона поінформувала гостей про кроки щодо реформування молодіжної сфери та сфери фізичної культури і спорту.

  Представники Міністерства зазначили, що найближчим часом буде проведена реструктуризація відомства та розроблена стратегія реформування галузі. Реформи в першу чергу будуть направлені на розвиток неолімпійських видів спорту та залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою і масовим спортом.

  Представники Агенції США з міжнародного розвитку висловили готовність започаткувати співробітництво з Міністерством молоді та спорту України для реалізації спільних проектів, які сприятимуть залученню населення до занять фізичною культурою і масовим спортом, популяризації здорового способу життя та розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації.

  За результатами зустрічі сторони домовилися про продовження спільного діалогу.

  Участь в обговоренні взяли Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк, радник Міністра молоді та спорту України Максим Карпій, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції департаменту молодіжної політики та комунікацій Мінмолодьспорту Наталія Радчук, заступник адміністратора Агентства USAID Марк Фейрстін, заступник адміністратора у справах країн Європи та Євразії Агентства USAID Пейдж Александр, директор Місії USAID в Україні Джед Бартон, заступник директора Місії USAID в Україні Енн Марі Ястішок, директор відділу координації програм та стратегії Місії USAID в Україні Брайан Фінк, спеціаліст політичного відділу Посольства США в Україні Стівен Пейдж.