• In English
 • На території Волинської ОДТРК збудують капличку в пам'ять про Небесну Сотню
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 13:06

  У сквері поблизу телецентру Волинської ОДТРК освятили хрест, на місці якого невдовзі буде споруджено капличку в пам’ять про героїв Небесної Сотні.

  Частина території, де зведуть капличку, належить ВОДТРК. Рішення віддати землю під будівництво храму було прийнято без вагань. Бо ж духовність – одна із основних сил, які допомагають українцям відчувати себе справді єдиним народом.

  Колись у сквері височіла церква Параскеви П’ятниці – Святої мучениці, яка зцілювала людей від найважчих душевних і тілесних хвороб. У 17-му столітті її зруйнували час і людська недбалість, у 20-му відбудовану споруду зрівняли із землею більшовики. Тепер майбутній храм матиме два престольних свята: 10 листопада – у день пам'яті великомучениці Параскеви П’ятниці, і 19 лютого – день, коли гинули герої Майдану. За їх світлу пам’ять молитимуться волиняни, просячи водночас небесного заступництва для України.

  До слова, Волинське телебачення вже зняло три фільми із телециклу «Герої Небесної Сотні», присвяченого чотирьом волинянам, які загинули на Майдані у Києві. Імена героїв - Василь Мойсей, Сергій Байдовський, Едуард Гриневич, Іван Тарасюк.