• In English
 • Торік на Вінниччині започаткували діяльність 6310 суб'єктів господарювання
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 12:20

  За інформацією департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, сума надходжень до місцевих бюджетів від діяльності суб’єктів малого підприємництва за 2013 рік зросла на 8,2% і становить 613,4 млн. грн. А їх частка в загальній сумі надходжень складає 25%.

  Незмінним пріоритетом роботи органів виконавчої влади області залишається формування відносин влади і бізнесу на партнерських засадах та відпрацювання спільних дій для покращення бізнес-середовища в регіоні.

  За рахунок коштів обласного бюджету створюються належні умови для успішної роботи підприємців. Так, на підтримку підприємництва у 2013 році з урахуванням змін  в обласному бюджеті було передбачено коштів в сумі 205,5 тис. грн.

  Одним із механізмів фінансової підтримки малого та середнього бізнесу, який запроваджено в області з 2006 року, є  часткове  відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, залученими суб`єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів.

  Упродовж 6-ти останніх років таку фінансову підтримку мали змогу отримати 110 суб’єктів підприємництва на суму майже 2,2 млн. грн. На реалізацію інвестиційних проектів ними було залучено банківських кредитів на суму 61,8 млн. грн. У результаті впровадження проектів створено 909 додаткових робочих місць, збільшено обсяги виробництва продукції (надання послуг) на 489,0 млн. грн.

  Також, з метою підтримки власного товаровиробника та його конкурентоспроможності запроваджується часткова компенсація витрат суб’єктів підприємництва, пов’язаних з участю у виставках за кордоном та в інших регіонах України. Цей вид підтримки зможуть отримати суб`єкти, які здійснювали виставкову діяльність власної продукції, товарів. Основним критерієм для отримання компенсації є загальна сума укладених договорів на реалізацію продукції.