• In English
 • Дмитро Булатов провів зустріч з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 10:46

  9 квітня 2014 року Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов зустрівся з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо.

  Дмитро Булатов поінформував присутніх про першочергові заходи, які має здійснити Міністерство молоді та спорту України.

  За його словами, вже найближчим часом буде проведено аудит Міністерства та всіх підпорядкованих підприємств. "Ми розуміємо необхідність реформ галузі та викорінення проявів корупції. Міністерство стане відкритим та прозорим", - наголосив Дмитро Булатов.

  Під час зустрічі наголошувалося на позитивному впливі спорту на розвиток дітей. Зокрема, українська сторона повідомила про наміри Міністерства щодо створення спортивної інфраструктури та залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом.

  Зі свого боку пані Юкіе зазначила, що спорт є важливою платформою для фізичного та духовного виховання дітей, а також для побудови суспільства, в якому не буде дискримінації та насильства. "Ми повинні об'єднати зусилля задля привернення уваги громадськості до важливості захисту прав дітей та їх фізичного виховання і культурного розвитку," - наголосила Юкіе Мокуо.

  Сторони домовилися про активізацію співробітництва між Міністерством молоді та спорту та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у 2014 році.