• In English
 • Відбулася Всеукраїнська акція "День відкритого декларування"
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 18:26

  За ініціативи Міністерства доходів і зборів України 8 квітня 2014 року в усіх регіонах України відбулася акція „День відкритого декларування”.

  Цей тематичний захід спрямовано на популяризацію серед громадян декларування доходів фізичних осіб та заохочення населення до сплати податків.

  У рамках акції працівниками регіональних відділень Міндоходів та Центрів обслуговування платників було надано консультації з питань декларування та правильного заповнення декларацій. Відвідувачам презентували та безкоштовно роздали диски з тематичним роликом та друковану продукцію, присвячені деклараційній кампанії.

  Декларувати свої доходи закликали відомі політики, діячі культури та спорту, а також бізнесмени. Так, на Черкащині відвідав податкову та заповнив декларацію правнук всесвітньовідомого українця Микола Піддубний, в Сумах декларувати свої доходи закликав відомий співак та композитор Василь Жадан, на Житомирщині – чемпіон України з пауерліфтингу Андрій Балєнков. На Полтавщині задекларувала свої доходи найсильніша людина планети Ярослав Сушко.

  Також слід зазначити, що всі регіони нашої країни, окрім залучення публічних особистостей, змагалися між собою ще й у нестандартному підході до деклараційної кампанії.

  Так, підприємці Мар`їнського району Донеччини виготовили великий торт з символікою декларування, а працівники Одеської ДПІ роздавали солодкі презенти перехожим.

  У Тернополі містом курсував „податковий” тролейбус, прикрашений малюнками переможців конкурсу „Податки очима дітей”, в якому волонтери в яскравих майках роздавали листівки та брошури всім охочим.

  В Одесі, окрім участі в акції відомого гумориста Олега Філімонова, на популярній у місті „трасі здоров`я” інформаційні брошури та диски розповсюджували представники юніорського „Чорноморця”. В свою чергу Івано-Франківське телебачення створило та забезпечило трансляцію спеціального випуску телепередачі „Акценти Міндоходів”, а Харків провів тематичну роз`яснювальну екскурсію для учнів однієї з міських шкіл.

  Нагадуємо, що кампанія з декларування доходів фізичних осіб стартувала з 1 січня 2014 року. Останній строк подання декларацій – 30 квітня поточного року.