• In English
 • Військовослужбовці Академії сухопутних військ взяли участь у семінарі НАТО з питань координації партнерства
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 16:55

  Днями у столиці Сербії – місті Белград відбувся семінар НАТО з питань координації партнерства. У заході взяли участь більше сотні представників з понад 20-ти країн світу, в тому числі делегація Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

  У ході семінару учасники обговорили тенденції розвитку військового співробітництва між НАТО та країнами-партнерами на 2014-2015 роки. Окрім того, була організована виставка партнерських навчально-тренувальних центрів. Українські офіцери презентували можливості та специфіку Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Академії сухопутних військ, що розташований у Яворівському районі Львівської області.

  За словами начальника відділу міжнародного військового співробітництва Академії сухопутних військ підполковника Дениса Каменцева, в ході семінару були досягнуті попередні домовленості про майбутню співпрацю у сфері підготовки багатонаціональних підрозділів із використанням бази МЦМБ.

  «Участь представників Збройних Сил України у цьому заході є, безперечно, доцільною та досить важливою, – розповів офіцер. – Адже у контексті зовнішньополітичного курсу України, який спрямований на конструктивне партнерство з Альянсом, підрозділам українського війська необхідно продовжувати підвищувати рівень взаємосумісності зі Збройними Силами країн-членів НАТО. А Міжнародний центр миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ є визнаним у всьому світі як сучасна та ефективна база для підготовки багатонаціональних та миротворчих підрозділів».

  Представники НАТО підтвердили проведення влітку цього року чергового командно-штабного навчання серії “Репід Трайдент”, до якого будуть залучені військові майже з двох десятків країн. Також цього року на базі МЦМБ заплановано провести ще низку подібних міжнародних заходів із підготовки військ.