• In English
 • 35 дітей з Криму та Севастополя розпочали навчання на Черкащині
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 10:50

  Департамент освіти і науки Черкаської облдержадміністрації сприяє забезпеченню належних умов для навчання та виховання дітей з сімей, які виїхали на проживання або тимчасове перебування до населених пунктів Черкаської області.

  У департаменті запроваджено гарячу телефонну лінію для координації роботи щодо здобуття освіти особами, які переїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Надаються роз’яснення з питань дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти.

  Для забезпечення належних умов проживання тим, хто приїздить в область з інших регіонів країни, департаментом проведено моніторинг вільних місць в учнівських та студентських гуртожитках, а також обстежено побутові умови. Так, гуртожитки обладнані санвузлами, душовими кімнатами та кухнями.

  Станом на 05.04.2014 у гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів можна розмістити 686 осіб, у гуртожитках вищих навчальних закладів – 740. Всього – 1 426 осіб.

  У 30 навчальних закладах області станом на 08.04.2014 навчається 35 дітей з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, у тому числі 9 дітей навчаються у дошкільних та 25 – у загальноосвітніх навчальних закладах і 1 дитина – у профтехучилищі. Діти забезпечені необхідними підручниками, для них організовано психологічний супровід.

  Крім того, у гуртожитку Золотоніського професійного ліцею проживають 2 переселенці з Криму, у Черкаському автодорожньому ліцеї – 1 та у Черкаському вищому професійному училищі – 1 особа.