• In English
 • Михайло Коваль: Ми вдячні НАТО за підтримку України
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 19:42

  8 квітня виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль провів зустріч з директором Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчіном Кожіелом та аташе з питань оборони держав-членів НАТО, акредитованих в Україні.

  Генерал-полковник Михайло Коваль поінформував присутніх щодо воєнно-політичної обстановки довкола України:

  «Російська Федерація застосувала збройну агресію проти України, здійснивши окупацію і анексію частини її територіїКримського півострова. Керівництво Росії продовжує вживати активних заходів з дестабілізації обстановки у східних областях України. Незважаючи на вже вжиті дипломатичні та практичні заходи з боку світової спільноти, РФ і далі нарощує зусилля поблизу кордонів нашої держави. Слід зазначити, що ніякого зменшення російських військ біля східних кордонів з Україною протягом останніх днів не відбулося», – повідомив він.

  Виконуючий обов’язки Міністра оборони України наголосив, що для відбиття агресії на імовірних напрямках дій російських військ створено відповідні угруповання Збройних Сил України, які у взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби готові до виконання завдань з оборони держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

  «У Збройних Силах України проведено низку навчань, у ході яких військові частини та підрозділи організовували взаємодію, нарощували бойові спроможності та готувалися до виконання завдань за призначенням. Окрім цього, продовжуються заходи з підвищення бойової та мобілізаційної готовності військ, прискорення відновлення військової техніки та озброєння у рамках оголошеної часткової мобілізації», – відзначив він.

  «Ми вдячні керівництву НАТО та держав-членів Альянсу за підтримку суверенітету, політичної незалежності і територіальної цілісності України та за готовність поглибити співпрацю з нашою країною», – заявив виконуючий обов’язки Міністра оборони України.