• In English
 • В. о. Міністра оборони зустрівся з Послом Нідерландів в Україні
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 19:38

  8 квітня у Києві відбулася робоча зустріч виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Кейсом Кломпенхаувером.

  Керівник вітчизняного військового відомства поінформував іноземного дипломата про ситуацію в Україні, зокрема, на півдні та сході держави.

  «У сьогоднішніх умовах вище керівництво держави, Уряд та Збройні Сили України вживають усіх можливих заходів, щоб забезпечити збереження територіальної цілісності та суверенітету України, не допустити поглиблення конфлікту та його переходу у відкрите збройне протистояння», – наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Він підкреслив, що Збройні Сили України завдяки практичній допомозі керівництва держави та усього українського суспільства продовжують нарощувати бойові спроможності військових частин і підрозділів з метою виконання завдань за призначенням та готові до відсічі збройної агресії.

  «У Збройних Силах України проведені навчання та здійснюються заходи, спрямовані на підвищення рівня практичної підготовки у військових частинах, прискорення відновлення технічної готовності озброєння та військової техніки», – повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України.

  Він також подякував за зусилля, яких докладає нідерландська сторона, для підтримки України у цю складну мить.

  Сторони обговорили перспективні напрями двостороннього співробітництва.