• In English
 • Міністр енергетики та вугільної промисловості України відвідав з робочим візитом інституції ЄС
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 19:13

  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан відвідав з робочим візитом інституції ЄС. До складу делегації також увійшов Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

  У рамках зустрічі з Комісаром ЄС з питань енергетики Гюнтером Оттінгером сторони обмінялися думками щодо ходу реалізації домовленостей, досягнутих під час візиту Юрія Продана до Брюсселя 19-20 березня.

  Обговорені нагальні питання зміцнення енергетичної безпеки у Європі, двосторонньої взаємодії у реформуванні української енергетичної галузі, а також шляхи подолання ресурсної залежності від Російської Федерації.

  Сторони приділили особливу увагу питанням стабільності функціонування енергетичного сектору України та перспективам спільної модернізації і експлуатації газотранспортної системи України. У цьому зв’язку було наголошено на важливості диверсифікації поставок природного газу в Україну з країн Європи і домовлено про подальші спільні дії з метою невідкладного забезпечення фізичного реверсу газу з території Словаччини вже найближчим часом.

  Українська делегація на чолі з Міністром також провела окрему зустріч з Директором Генерального Директорату «Енергетика» Домініком Рісторі, а також представниками Газової координаційної групи ЄС.