• In English
 • У червні на Волині відбудеться виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 17:50

  На Волині з робочою поїздкою перебуває генеральний секретар Міжнародного Трейд-клубу в Україні Валерій Балясний. 

  Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

  У рамках робочої поїздки Валерія Балясного відбулася зустріч із заступником голови Волинської облдержадміністрації Романом Карпюком та першим заступником голови облради Олександром Пирожиком.

  Сторони обговорили підготовку програми виїзного засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні,  яке відбудеться у червні на Волині.

  Як повідомив генеральний секретар Міжнародного Трейд-клубу в Україні, планується, що до обласного центру прибудуть представники посольств закордонних держав, акредитованих в Україні, та міжнародних організацій з близько 20-ти країн світу.

  Гостям презентують економічний потенціал Волинської області та окремі інвестиційні проекти, також проведуть зустрічі з представниками ділових кіл регіону.

  Заступник голови Волинської облдержадміністрації Роман Карпюк зауважив, що область зацікавлена у поглибленні міжнародної співпраці, адже у цьому є вигода, тим більше, що іноземним  партнерам Волинь може запропонувати низку цікавих інвестиційних проектів.

  Роман Карпюк зауважив, що на Волині визначено кілька пріоритетних напрямків інвестування, а саме: сільське господарство, переробна і харчова галузі, машинобудівна, деревообробна, легка і хімічна промисловість, а також рекреаційно-туристична сфера. Він також висловив сподівання, що започаткована співпраця позитивно позначиться на зростанні зовнішньоторговельного обороту області, збільшенні надходжень іноземних інвестицій, створенні спільних підприємств та відкритті представництв іноземних компаній.

  Довідково

  Міжнародний трейд-клуб був створений у 1992 році за ініціативою іноземних дипломатів та сприяння колишнього Міністерства зовнішніх економічних зв’язків в Україні як громадська організація. На даний час він об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних країн і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

  Президентом Трейд-клубу є Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова.