• In English
  • Проблемні питання державної реєстрації земельних ділянок буде вирішено
    опубліковано 08 квітня 2014 року о 11:56

    Днями заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун провів робочу нараду з представниками Держземагентства, Укрдержреєстру, громадськими та юридичними компаніями щодо розв’язання проблемних питань державної реєстрації земельних ділянок та прав на них.

    Протягом останнього часу до Мінагрополітики надходять численні звернення сільгосптоваровиробників з приводу довготривалої процедури здійснення державної реєстрації прав оренди земельних ділянок. На робочій нараді вирішено направити листи до департаментів агропромислового розвитку областей,  територіальних органів Держземагентства, реєстраційних служб головних управлінь юстиції щодо необхідності створення робочої групи для спрямування, координування та винайдення шляхів прискорення державної реєстрації прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

    На сьогодні проблемні питання щодо здійснення державної реєстрації земельних ділянок та прав на них перебувають на особистому контролі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Андрія Дикуна. Робота із розв’язання проблемних питань триває. Наступну нараду планується провести 9 квітня 2014 року.