• In English
 • Пасажирські поїзди до Криму відправляються відповідно до графіка
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 12:00

  Пасажирські поїзди у напрямку АР Крим та зворотно відправляються згідно з графіком руху на 2013-2014 роки. Жодного поїзда до півострова не було відмінено. Випадки затримки у русі поїздів викликані несанкціонованими перевірками поїздів силами так званої «самооборони» Криму.

  Зокрема, на станції Джанкой проводиться несанкціонований контроль пасажирських поїздів, що слідують на кримський півострів, а також вибірковий контроль у поїздах із Криму. Такі перевірки призводять до затримок поїздів у середньому на 15-50 хв.

  На станціях Вадим, Херсон та Мелітополь прикордонний контроль поїздівобидва напрямки) проводиться Державною прикордонною службою України. Час затримки поїздів становить від 10 до 50 хв.

  Загалом упродовж березня 2014 року у внутрішньому та міжнародному сполученні до Криму прибуло та відправилося 1094 пасажирських поїздів. Пасажирам було запропоновано понад 464,1 тис. місць, із них викупленопонад 344,6 тис. За аналогічний період минулого року пасажирам було запропоновано 686,6 тис. місць, викупленопонад 540,1 тис. місць.

  У зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку скорочено схему поїзда №146/145 Київ – Сімферополь до 12 вагонів (замість 18 вагонів), а також змінено періодичність його курсування. Із Києва поїзд відправляється через день по парних числах, із Сімферополя - через день по непарних.

  Також до 14 вагонів зменшено схеми цілорічних щоденних поїздів №12/11 Київ-Сімферополь (замість 21) та №28/27 Київ-Севастополь (замість 18). Схему поїзда №40/39 Севастополь-Київ зменшено до 12 вагонів (замість 18).

  Нагадаємо, що для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях залізничним транспортом під час Великодніх свят Укрзалізниця вже призначила додаткові поїзди та рейси із Києва до Івано-Франківська, Миколаєва, Львова, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Кременчука, Полтави та з Харкова до Ужгорода.

  На всі рейси додаткових поїздів відкритий попередній продаж квитків. Квитки можна придбати у залізничних касах та через онлайн-систему Укрзалізниці booking.uz.gov.ua.

  Укрзалізниця постійно здійснює аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і призначає додаткові поїзди та збільшує кількість рейсів у найбільш популярних напрямках. Наразі Укрзалізниця працює над призначенням додаткових поїздів до травневих свят.