• In English
 • За три місяці місцеві бюджети Черкащини отримали майже півмільярда гривень
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 10:55

  З початку року платники Черкаської області спрямували до місцевих бюджетів 480,76 млн. грн. податків та зборів. Головним джерелом наповнення залишається податок на доходи фізичних осіб. За січень-березень 2014 року фактично сплачено 314,2 млн. грн. цього податку, що становить 65,3% у загальних надходженнях.

  Другою складовою доходів місцевих бюджетів за фінансовою потужністю є плата за землю. Цього податку надійшло 86,1 млн. грн. Окрім того, місцеві бюджети отримали 50,2 млн. грн. від єдиного податку. Цьогоріч підприємці-спрощенці перерахували до бюджетів громад на 7 млн. грн. більше, ніж у першому кварталі минулого року.

  «Незважаючи на значно складніші економічні умови, порівняно з 2013 роком, платежі стабільно надходять до бюджету. А це означає стабільну роботу лікарень, навчальних закладів, своєчасну виплату пенсій, стипендій, заробітних плат працівникам бюджетних організацій, соціальне благополуччя громадян», – зазначив в. о. начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

  Він подякував платникам Черкаської області, які добровільно і сумлінно сплачують податки і є справжніми патріотами краю, нашої держави. Водночас Володимир Коломієць наголосив, що пріоритетом роботи головного управління є активний діалог і співпраця з платниками податків. «Міндоходів – це не жорсткий контролер, а уважний партнер», – сказав він.