• In English
 • Черкаські медики допомагають військовослужбовцям
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 10:25

  Черкаські медики та колектив департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації вирішив перерахувати одноденний заробіток на потреби військовослужбовців. Загальна сума перерахувань наразі склала 235,1 тис. грн. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Брожик.

  «Так, колективами департаменту й таких обласних закладів, як: онкологічний диспансер, стоматологічна поліклініка, протитуберкульозний диспансер, центр медико-соціальної експертизи на зібрані кошти у розмірі 136,5 тис. грн. буде придбано бронежилети для військових навчального центру «Оршанець» Державної прикордонної служби України, – зазначив Володимир Брожик. – Одноденний заробіток працівників обласної лікарні (98,6 тис. грн.) перерахують на рахунок Збройних Сил України».

  За його словами, трудові колективи усіх установ за бажанням приймали рішення щодо перерахування коштів на поліпшення та укріплення обороноздатності держави.

  «У такий складний для держави час ми повинні підтримувати нашу Українську армію, яка стоїть на сторожі територіальної цілісності й суверенітету України, тому медики вирішили зробити особистий внесок у вирішення нагальних потреб військових», – наголосив директор департаменту.

  Установи охорони здоров’я області і надалі перераховуватимуть кошти на потреби військовослужбовців України.