• In English
  • НКЦПФР готова до початку конкурсу з визначення фондових майданчиків для публічного розміщення облігацій МФО
    опубліковано 08 квітня 2014 року о 09:16

    Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про проведення конкурсу з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватися публічне розміщення облігацій МФО (міжнародних фінансових організацій. Цей документ був розглянутий на плановому засіданні регулятора.

    «Упродовж десяти робочих днів з дати прийняття цього рішення конкурсна комісія повинна розмістити на офіційному веб-сайті НКЦПФР оголошення про початок проведення конкурсу з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватися публічне розміщення облігацій МФО. Так, саме з цього моменту претенденти можуть подавати свої заяви на участь у даному конкурсі, який триватиме 30 календарних днів з моменту оголошення його старту. Сподіваємося, що таким чином ми зробили черговий крок до появи на ринку інструменту, цікавого як для самих організацій, так і для вітчизняних інвесторів», - розповіла Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

    Комісія, відповідно до Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про цінні папери та фондовий ринок», 5 листопада 2013 року затвердила рішення «Про затвердження Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватися публічне розміщення облігацій міжнародних фінансових організацій». Такий конкурс проходитиме раз на рік або за необхідності оновлення переліку бірж, на яких можуть знаходитись в обігу облігації МФО.