• In English
  • 467 дітей-сиріт Києва отримали випускні костюми та сукні
    опубліковано 04 квітня 2014 року о 10:50

    3 квітня у Київському палаці дітей та юнацтва діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, уже традиційно отримали костюми та сукні до випускного вечора. Програма реалізовується у столиці вже 25 років завдяки співпраці Київської міської державної адміністрації та Київського дитячого фонду.

    «Фінансування цієї програми столичною владою вже стало доброю традицією. Приємно, що вона продовжується, незважаючи на економічні складнощі чи зміну керівництва міста, адже увага до цих дітей є дуже важливою для них. Турбота та відсутність черствості з боку чиновників може вплинути на подальшу долю дитини, допомогти обрати правильний шлях у майбутньому. Насамкінець, я бажаю їм головного: щоб ті сім’ї, які вони створять, мали дітей, а їхні діти ніколи не були сиротами», – зазначив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

    Крім того, як розповіла директор Київського дитячого фонду Ніна Семенюк, із самого початку існування проекту допомагає в його реалізації Міжнародний концерн «Воронін». Зокрема, працівники магазинів допомагають дітям підібрати костюми й сукні та підшити їх.