• In English
 • Обговорено шляхи співпраці у сфері культури з представниками Посольства Республіки Польща
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 20:08

  Перший заступник Міністра культури Олеся Островська-Люта зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном.

  Олеся Островська-Люта розповіла гостям про перші кроки та напрацювання, які вже зроблені відомством. Зокрема, наголосила на більш прозорому форматі роботи Мінкультури, його відкритості для широкого кола громадськості та експертного середовища.

  Прагнення України до європейських змін представники польської сторони підтримали і наголосили, що вже найближчим часом готові надіслати до України експертну групу для впровадження ефективних реформ у роботі Міністерства культури.  Гості підкреслили своє прагнення щодо налагодження роботи з українськими культурними інституціями у довготривалій перспективі.

  У ході зустрічі були обговорені формати подальшої співпраці, зокрема потенційний ряд спільних українсько-польських мистецьких проектів. А для обміну досвідом у квітні 2014 року представників українського Міністерства культури у складі урядової делегації було запрошено до Польщі.