• In English
  • Олександр Сич: Завдяки науці Україна може стати світовим лідером
    опубліковано 03 квітня 2014 року о 19:49

    Національна академія наук України може відіграти більш фундаментальну роль у модернізації  українського суспільства. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич 3 квітня під час загальних зборів НАН України.

    Віце-прем’єр-міністр наголосив, що процес завершення пострадянської трансформації ставить перед українською наукою невідкладні і комплексні завдання. «Наука не може забезпечити інноваційний злет економіки без модернізації всіх без винятку сфер суспільних відносин. Марно чекати сталого прогресу в економічній сфері без системних відповідей на глобальні гуманітарні викликизокрема, стосовно ідеальних моделей державного устрою, форми правління, міжетнічної комунікації тощо», - зауважив урядовець.

    На думку Віце-прем’єр-міністра, поступ у цій царині напряму залежатиме від ефективності співпраці між владою і наукою. «Високий потенціал української науки, здатний вивести державу в число світових лідерів, може бути розкритий лише спільними зусиллями – Уряду і НАН України»,  - підсумував Олександр Сич.