• In English
 • Дмитро Булатов закликав хокейну громадськість до спільної роботи
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 19:31

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов закликав хокейну  громадськість активніше долучатися до управління державними справами та здійснювати контроль за діяльністю Міністерства.

  Про це Міністр заявив під час зустрічі з хокейними ветеранами та активістами, представниками батьківського комітету дитячо-юнацького учбово-спортивного центру «Авангард», хокеїстами й батьками дітей, що займаються хокеєм.

  Спілкуючись з громадою, Міністр зазначив, що спорткомплекс «Авангард» повинен  бути у власності держави та служити місцем проведення навчально-тренувального процесу і змагань для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також для дорослих спортсменів.

  Міністр запропонував хокейній громаді обрати ініціативну групу в складі п’яти осіб, в якої будуть повноваження щодо контролю за роботою тих чиновників Міністерства, що керують хокейною галуззю.

  Підсумовуючи розмову, Дмитро Булатов запевнив, що всі подальші дії та рішення щодо функціонування спорткомплексу «Авангард» будуть здійснюватися консультуючись з громадськістю.

  «Самостійно приймати такі рішення ми не будемо. Це стосується не тільки «Авангарду», але і всіх інших спортивних об'єктів», - зауважив Міністр.