• In English
 • Передані ЗС США близько 300 тисяч сухих пайків будуть розподілені по військових частинах ЗСУ після розмитнення
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 17:35

  Інформація, поширена у деяких засобах масової інформації про нібито розкрадання та перепродаж американських сухих пайків MRE, які були надіслані до України в якості допомоги Збройним Силам, не відповідає дійсності.

  Про це сьогодні, 3 квітня, повідомили у головному управлінні військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України.

  29 березня 2014 року в Україну автомобільним транспортом було доставлено партію допомоги від американського Уряду для підрозділів Збройних Сил України. Загалом - 25 тисяч коробок з американськими сухими пайками MRE, тобто 300 тисяч комплектів.

  Вантаж передав представник відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні майор Алексіс Скотт. З боку України гуманітарну допомогу прийняв начальник відділу реалізації міжнародних договорів головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Островський.

  «Американські сухі пайки будуть розподілені по військових частинах логістичного забезпечення Збройних Сил України лише після того, як пройде процес розмитнення. Завтра у Міністерстві соціальної політики має відбутися нарада стосовного зміни статусу вантажу з «військово-технічної допомоги» на «гуманітарну допомогу», - повідомили у головному управлінні військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України.

  Управління преси та інформації Міністерства оборони України закликає громадських і політичних діячів, представників засобів масової інформації в подальшому поширювати виключно достовірні факти, отримані з офіційних джерел.