• In English
 • Відбулося урочисте нагородження переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор"
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 17:23

  3 квітня у Міністерстві освіти та науки відбулося урочисте нагородження переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», що проходить у рамках V Всеукраїнського форуму Microsoft «Вчитель – новатор».

  Захід організовано компанією «Майкрософт Україна» за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України відповідно до Меморандуму про співпрацю на 2013-2018 роки між МОН та компанією «Майкрософт Україна».

  Метою заходу є опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання та ознайомлення з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення рівня загальної середньої освіти в Україні.

  З вітальним словом до учасників заходу звернулися: заступник Міністра освіти і науки - керівник апарату Олексій Дніпров, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Тамара Пушкарьова, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк, заступник директора видавництва «Розумники» Валентин Рогоза, директор компанії «Панасонік Україна» Кодзі Терадзіма, керівник національного проекту «Відкритий світ» Руслан Свірський.

  Зокрема, заступник Міністракерівник апарату Олексій Дніпров зазначив: «Розвиток інноваційних технологій у сфері освітице запорука нашого успіху, оскільки саме ці технології дають змогу готувати висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців. Тому я вдячний вам, вчителі-новатори, та компанії Microsoft, з якою ми співпрацюємо з 2003 року. У нас дуже плідна співпраця та багато реалізовується проектів сьогодні».

  Тамара Пушкарьова наголосила: «Свобода і творчістьце ті два найважливіші інструменти, якими і користуються саме новатори, бо без цього новаторство неможливе. Найважливішеякщо ми стали на шлях новаторства, то це наш шлях і нам з нього вже нікуди не зійти!».

  Керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк також звернувся до присутніх: «Дуже вдячний Міністерству за підтримку та надання можливості урочистого нагородження саме у залі колегії МОН. Сьогодення надає дуже багато можливостей для навчання, відкриває нові горизонти. Технологіїце не тільки пристрої чи програмне забезпечення, це зміни, які надають можливість вчителям, батькам, студентам втілювати свої цілі. Тому метою програми «Партнерство в навчанні» є опанування освітянами інформаційно-комунікаційних технологій, та підтримки їх у розробці, впровадженні програмного забезпечення та мультимедійних програмних засобів. Однією з таких ініціатив є саме конкурс «Вчитель-новатор».

  Переможцями Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» стали:

  1. Борзенко Алла, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Безіменне Донецької області;

  2. Войчишин Олександра, державна гімназія, м. Заліщики Тернопільської області;

  3. Гончар Наталія, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Зеленівка Запорізької області;

  4. Косован Тамара, СШ №2 ім. О. М. Кота, м. Токмак Запорізької області;

  5. Мотурнак Євген, ліцей №100, м. Дніпропетровськ;

  6. Пасічник Оксана, школа-гімназія «Сихівська», м. Львів;

  7. Пугач Наталя, вище професійне училище №7, м. Кременчук Полтавської області.

  8. Телішевська Ліля, ЗОШ №99, м. Львів;

  9. Хіль Ольга, гімназія №8, м. Одеса.

  10. Яценко Олена, ДСЗШ №135, м. Донецьк.

  У номінації «Найактивніша школа» сертифікат і подарунок від партнерів компанії «Панасонік Україна» отримав Луганський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням окремих предметів та курсівколегіум №36», м. Луганськ.

  У Номінації «Відкритий світ» переможцем стала Григор'єва Людмила, СШ №3, м. Гадяч Полтавської області.

  Гран-прі конкурсу отримали Кравченко Ліна із Запорізького Січового колегіуму-інтернату м. Запоріжжя та Телішевська Ліля (ЗОШ №99, м. Львів).