• In English
 • Для переселенців з АР Крим столичні медики організували соціальну акцію "Абонемент здоров'я"
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 16:40

  З ініціативи департаменту охорони здоров’я КМДА спільно з Громадською радою при МОЗ України та ГО «Серце нації» відбулася безкоштовна соціальна акція «Абонемент здоров’я» для переселенців з Криму, які на даний час мешкають у санаторії КП «Київпастранс», що у Пущі-Водиці.

  Кримчани мали змогу проконсультуватися у сімейного лікаря та лікаря-педіатра, здати аналіз крові на рівень цукру та холестерину у крові, зробити УЗД щитовидної залози та кардіограму серця, одержати кваліфіковану консультацію лікаря-кардіолога та лікаря-ендокринолога, а також написати заяву на закріплення за дільничним лікарем для подальшого обслуговування.

  В акції взяли участь близько 80 осіб, у тому числі й діти. Із обстежених фахівцями виявлено дев’ять осіб з гіпертонічною хворобою, двохз ішемічною хворобою серця, трьох хворих на цукровий діабет та ще троє осіб під час УЗД-обстеження дізналися про наявну в них дисфункцію щитоподібної залози.

  За словами директора Департаменту охорони здоров’я КМДА Віталія Мохорєва, сьогодні важливим завданням київської медицини є створення найсприятливіших умов для отримання якісних медичних послуг громадянами України, які у зв’язку з нестабільною ситуацією на території АР Крим змушені були прибути до столиці. «Цією соціальною акцією ми плануємо охопити усі місця масового проживання кримчан, аби кожен з них мав змогу отримати свій «Абонемент здоров’я» та відчути небайдужість столиці», - наголосив Віталій Мохорєв.