• In English
 • Сьогодні новенькі "швидкі" поїхали до Запоріжжя, Луганська та на Волинь
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 16:54

  Продовжується масове постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України минулого року.

  До Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поїхали 24 машини на базі автомобіля «Peugeot Boxer», серед яких 21 карета «швидкої» класу Вяких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі) та три авто класу А (лінійна терапія, тобто доставка до лікувального закладу хворого, який не потребує інтенсивної медичної допомоги в дорозі).

  Луганська область сьогодні отримала 30 «швидких» класу В та одну машину класу А, а Запорізький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прийме на баланс 29 карет швидкої медичної допомоги класу В та 4 - класу А.

  Всі регіони України, починаючи з цього тижня, отримуватимуть автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями, відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.

  Після отримання «швидких» фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

  Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілів швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це - 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».