• In English
 • Одеса зустрічає кримських військових моряків
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 14:44

  З початку роботи пункту збору з прийому особового складу на базі однієї з частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі вже поставлено на облік понад півтори сотні військовослужбовців та членів їх сімей, які прибули з тимчасово окупованої території АР Крим.

  Як розповів начальник збірного пункту - заступник командира частини по роботі з особовим складом капітан 2 рангу Андрій Магдалюк, окрім обліку військовослужбовців та членів їх сімей, його підлеглі також займаються відновленням облікових та особистих документів, наданням юридичної та соціально-психологічної допомоги, забезпечують розміщення в місцях тимчасового проживання та харчування військових з Криму.

  Рішенням командира частини капітана 1 рангу Євгена Кінзерського до роботи пункту залучаються кращі фахівці частини – начальники відповідних відділів і служб.

  «Основними проблемами, з якими звертаються до нас колеги, які повернулися з Криму, є відновлення втрачених документів, перереєстрація паспортів, отримання грошового та інших видів забезпечення», – повідомив капітан 2 рангу Андрій Магдалюк.

  Також військові моряки з Одеси працюють над вирішенням соціальних потреб сімей військовослужбовців. Спільно з управлінням освіти Одеської обласної державної адміністрації були узгоджені питання розміщення дітей у дитячих садках і школах міста.

  Не залишається осторонь проблем сімей кримських військовослужбовців і громадськість міста. Мешканці Одеси з власної ініціативи організували збір необхідних на перший час речей. Зокрема, засновник газети «Одесская жизнь», колишній військовий журналіст підполковник запасу Геннадій Чабанов та колектив редакції передали сім’ям українських військових моряків, яких поселили у санаторії «Куяльник», чималу кількість прального порошку та засобів особистої гігієни, рушників та інших предметів. Надати необхідну допомогу пообіцяло і керівництво морського торгового порту «Южний».