• In English
 • Одеса зустрічає кримських військових моряків
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 13:13

  З початку роботи пункту збору з прийому особового складу на базі однієї з частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі вже поставлено на облік понад півтори сотні військовослужбовців та членів їх сімей, які прибули з тимчасово окупованої території АР Крим.

  Як розповів начальник збірного пункту - заступник командира частини по роботі з особовим складом капітан 2 рангу Андрій Магдалюк, окрім обліку військовослужбовців та членів їх сімей його підлеглі також займаються відновленням облікових та особистих документів, наданням юридичної та соціально-психологічної допомоги, забезпечують розміщення в місцях тимчасового проживання та харчування військових з Криму.

  Рішенням командира частини капітана 1 рангу Євгена Кінзерського до роботи пункту залучаються кращі фахівці частини – начальники відповідних відділів і служб.

  «Основні проблеми, з якими звертаються до нас колеги, які повернулися з Криму, – це відновлення втрачених документів, перереєстрація паспортів, отримання грошового та інших видів забезпечення», – повідомив капітан 2 рангу Андрій Магдалюк.

  Також військові моряки з Одеси працюють над вирішенням соціальних потреб сімей військовослужбовців. Спільно з управлінням освіти Одеської обласної державної адміністрації були узгоджені питання розміщення дітей у дитячих садках та школах міста.

  Не залишається осторонь проблем сімей кримських військовослужбовців і громадськість міста. Мешканці Одеси за власною ініціативою організували збір необхідних на перший час речей.