• In English
 • У Держсільгоспінспекції запевняють: корупція буде викоренена
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 11:40

  З огляду на інформацію у засобах масової інформації Державна інспекція сільського господарства України запроваджує заходи боротьби з корупцією в усіх сферах діяльності. Вони здійснюються в рамках створених комісій, які працюють на центральному і регіональному рівнях та виявляють недобросовісних і корумпованих чиновників.

  Усі заходи, які запроваджуються комісіями, відповідають нормам і вимогам чинного законодавства про боротьбу з корупцією.

  Держсільгоспінспекція звертається до суб’єктів підприємництва в сільському господарстві з проханням діяти та вибудовувати відносини на вітчизняному ринку в рамках чинного законодавства. У разі виявлення фактів, які не відповідають нормам законодавства та містять корупційну складову, Інспекція просить повідомляти до центрального апарату за номером тел. (044) 422-06-94 або на e-mail: disg-pr@ukr.net .

  Зокрема, Голова Держсільгоспінспекції України Микола Поєдинок запевняє бізнес і попереджає посадових осіб: корупція в структурі Інспекції буде викоренена, а винні у цьому понесуть покарання згідно з нормами чинного законодавства.