• In English
 • Військові, які охороняють держкордон на Луганщині, забезпечені всім необхідним
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 17:17

  Питання забезпечення військових, які охороняють державний кордон на території Луганської області, на сьогодні повністю врегульовані.

  Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна та начальник Луганського прикордонного загону Сергій Дейнеко в середу відвідали військові частини в Марківському і Білокуракінському районах, де на даний момент базуються військові Луганської, а також Харківської та Дніпропетровської областей, які були передислоковані для охорони кордону.

  «Я сьогодні особисто спілкувалася з прикордонниками-військовослужбовцями, які захищають кордони нашої держави. Вони забезпечені харчуванням і умовами життя на достатньому рівні, таким чином, питання забезпечення повністю закриті. У наших захисників бойовий дух і позитивний настрій, вони знайшли спільну мову з місцевими жителями», – розповіла Ірина Верігіна.

  Ситуація на ділянці державного кордону в Луганській області залишається, як і раніше, стабільною й повністю контрольованою. Фактів перебування російських військових і бойової техніки не зафіксовано.