• In English
 • Дмитро Булатов зустрівся з представниками громадськості
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 11:10

  За ініціативою Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова відбулася зустріч з представниками громадськості.

  Виступаючи на засіданні, Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов закликав громадськість до активної співпраці та зазначив, що для налагодження ефективної роботи Міністерства необхідно почути пропозиції громадськості.

  Дмитро Булатов поінформував присутніх про збереження обсягу бюджетних призначень на проведення спортивних заходів відповідно до затвердженого Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів України на 2014 рік.

  Разом з тим Міністр повідомив про скорочення фінансування на утримання апарату Міністерства та заплановане проведення незалежного аудиту щодо використання державних коштів на організацію молодіжних і спортивних заходів.

  У свою чергу представники громадськості висловилися щодо запровадження безкоштовного відвідування дітьми та молоддю спортивних секцій, гуртків та спортивних закладів різних форм власності. Учасники засідання звернули увагу на необхідність розвитку молодіжних популярних видів спорту, будівництво спортивних майданчиків, заборону реклами алкогольних і тютюнових виробів і патріотичного виховання молоді.

  Представники громадськості виступили з ініціативою побудувати в м. Києві "Алею пам'яті померлих олімпійців", що було одностайно підтримано присутніми.

  На завершення Міністр запевнив громадськість, що всі пропозиції будуть уважно розглянуті та враховані при плануванні роботи відомства і закликав до продовження діалогу.

  Участь у засіданні також взяли перший заступник Міністра Андрій Вишняк, заступник Міністра Ніна Уманець, заступник Міністра, керівник апарату Ігор Гоцул.