• In English
 • Після виведення українських військових розпочнеться процедура вивозу військової техніки із Криму
  опубліковано 31 березня 2014 року о 18:38

  Після виведення українських військових розпочнеться процедура вивозу української військової техніки із Криму. Про це сьогодні, 31 березня, під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив заступник начальника головного командного центру Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін.

  За його словами, Міністерство оборони України продовжує переговори з російською стороною, аби вивести українських військовослужбовців разом з технікою з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

  «Цей тиждень буде визначним у плані остаточного визначення графіка виведення наших військ з тимчасово-окупованої території», – зазначив генерал-майор Олександр Розмазнін.

  Також представник Генерального штабу повідомив, що наразі існує проблема із фінансовим забезпеченням особового складу ЗС України, що ще перебуває на території Криму.

  «На превеликий жаль, зарплатні картки, на які ми перевели кошти для наших військовослужбовців, не активуються на території Криму, – сказав він. – Однак у Міністерстві оборони володіють ситуацією і «за допомогою активістів і небайдужих громадян» невеликі суми грошей в готівковому еквіваленті були направлені нашим військовослужбовцям».

  За словами генерал-майора Олександра Розмазніна, попри скрутне становище наші військовослужбовці, однак, ночують не під відкритим небом. «Вони ночують у гуртожитках і у визначених місцях. Ми працюємо для того, аби проблеми, які виникають, були вирішені найближчим часом», – додав заступник начальника головного командного центру ЗС України.

  Після виведення українських військових розпочнеться процедура вивозу української військової техніки з Криму.

  Зокрема, екіпажі кораблів Військово-Морських Сил України готові піднятися на свої кораблі й після отримання наказу відбути з бухти Донузлав до Одеси. Проте не всі кораблі перебувають у функціональній готовності.

  Генерал-майор Олександр Розмазнін підкреслив, що деякі російські військові, які начебто охороняють українську військову техніку, що готується до відправлення на материкову частину, спеціально ламають її і грабують. Також зафіксовано випадки крадіжок пально-мастильних матеріалів.