• In English
 • Мінагрополітики та Світовий банк поглиблюють співпрацю
  опубліковано 31 березня 2014 року о 17:46

  31 березня відбулася зустріч керівництва Мінагрополітики з представниками Світового банку. На зустрічі йшлося про пріоритетні напрями співпраці у аграрній галузі.

   Так, представники Світового банку наголосили на тому, що одним із головних напрямів співробітництва є земельні питання, зокрема завершення земельної реформи та впровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

  Окрім того, учасники зустрічі підтвердили, що велика увага приділятиметься співпраці між Україною та Світовим Банком щодо відновлення зрошення на Півдні України та розбудови зернової логістики.

  Зі свого боку заступник Міністра Андрій Дикун підтвердив актуальність порушених питань і підтвердив наміри Мінагрополітики і надалі продовжувати та поглиблювати співпрацю з Світовим банком за вказаними напрямами.  Крім того, він наголосив, що у деяких питаннях, а саме щодо земельної реформи та дерегуляції підприємницької діяльності співпрацю з міжнародною установою буде значно поглиблено й активізовано.

  Також було наголошено, що саме Світовий банк та інші міжнародні інституції можуть відіграти важливу роль у спонуканні громадських об’єднань та профільних асоціацій всередині країни до діалогу щодо вирішення проблемних питань в аграрній сфері. Мінагрополітики зі свого боку долучиться до цього діалогу як конструктивний партнер.

  «Важливо, щоб у демократичних процесах бажання до діалогу та бажання розв’язати проблемні питання йшло знизу, з боку громадських об’єднань. І саме у цих аспектах міжнародні інституції можуть зіграти важливу роль у віднайденні консенсусу між громадськістю, бізнесом та органами влади», - зазначив Андрій Дикун.

  Сторони висловили взаємну зацікавленість щодо співпраці в окреслених питаннях та домовилися за всіма напрямками створити робочі групи та продовжити спільні напрацювання.