• In English
 • Андрій Вишняк та Сергій Бубка зустрілися з представниками Всесвітнього банку
  опубліковано 28 березня 2014 року о 12:22

  У Національному олімпійському комітеті відбулася зустріч Першого заступника Міністра молоді та спорту Андрія Вишняка, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з представниками Всесвітнього банку Максимом Просоловим та Ніколосом Дімітрієвим.

  Сергій Бубка розповів гостям про унікальні олімпійські проекти, які систематично впроваджує у життя Національний олімпійський комітет і які отримали найвищу оцінку від міжнародної спільноти, а саме: визнання у минулому році НОК України найкращим олімпійським комітетом світу.

  Представники Всесвітнього банку поінформували про власні програми, запропонувавши долучатись до участі в різноманітних заходах та форумах, організованих банком або іншими інституціями, з метою ознайомлення про діяльність Всесвітнього банку та визначення спільних векторів.

  Учасники зустрічі відзначили, що як Всесвітній банк, так спорт й олімпійський рух прагнуть до однієї мети – покращення якісного рівня життя людини.

  Разом з тим сторони обговорили важливість інтеграції спортивної складової у програми Всесвітнього банку в Україні, зокрема щодо розбудови інфраструктури, розвитку освіти та медицини. На переконання усіх учасників зустрічі тут є велике поле для спільної та ефективної взаємодії.

  За підсумками зустрічі досягнуто домовленості щодо вивчення можливостей для поглиблення співпраці.