• In English
 • За два місяці Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 15,4 млн. грн.
  опубліковано 28 березня 2014 року о 11:45

  Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – лютого 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 15,4 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів та установ додатково надійшло 5 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на 10,4 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 181 управлінське рішення.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань і вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За порушення бюджетного законодавства до перевірених установ та підприємств застосовано 66 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на їхніх рахунках, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За допущені порушення 151 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 99 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 26 осіб звільнено із займаних посад.