• In English
 • В. о. Міністра оборони України зустрівся з феодосійськими морпіхами
  опубліковано 27 березня 2014 року о 19:19

  27 березня виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль зустрівся у Києві з військовослужбовцями 1-го окремого батальйону морської піхоти, які прибули до столиці України після виконання завдань у Криму.

  «За діями особового складу військових частин Збройних Сил України у Криму спостерігав увесь світ. Ви упродовж тривалого часу відстоювали честь нашої держави та її територію. Батьківщина високо цінує ваші дії у складній ситуації», – зазначив керівник оборонного відомства.

  Генерал-полковник Михайло Коваль наголосив, що Колегія Міноборони клопотатиме перед керівництвом держави щодо нагородження батальйону державною нагородою, а також присвоєння частині почесного найменування.

  За його словами, за деякий час, відпочивши, морпіхи відбудуть до нового місця служби, де продовжать готуватися до виконання завдань.

  «Я радий тому, що всі Ви живими повернулися додому. І буду радий найближчим часом потиснути кожному з вас руку, вручаючи нагороди, в тому числі державні», – зазначив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Він підкреслив, що незабаром до столиці прибуде керівний склад батальйону – командир та його заступник по роботі з особовим складом, решта офіцерів, прапорщиків, сержантів та солдатів.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства провів нараду з військовослужбовцями батальйону морської піхоти та визначив їм завдання на перспективу.

  Під час зустрічі морпіхам були передані листівки від учнів різного віку Львівської лінгвістичної гімназії зі словами вдячності та підтримки.

  «Дорогі наші Українські воїни! Ми горді за Вас, за Ваші мужні вчинки та незламний бойовий дух. Ми віримо, що Ви стоятимете до нашої спільної звитяги. Нас з Вами роз’єднує кількасот кілометрів, але ми звертаємося до Вас: тримайтеся! Дякуємо Вам!» – йдеться у зверненнях дітей до морпіхів.