• In English
 • Міноборони: Благодійні кошти використовуватимуться з обов'язковим дотриманням контролю з боку громадськості
  опубліковано 27 березня 2014 року о 15:46

  Сьогодні, 27 березня, у Києві відбулася нарада під керівництвом заступника Міністра оборони України Леоніда Полякова щодо подальших шляхів розвитку Збройних Сил України.

  У заході взяли участь керівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, представники вітчизняних експертних та наукових кіл, які виклали своє бачення нової структури Збройних Сил України, а також невідкладних заходів, які необхідно вжити з метою підвищення боєготовності армії та зміцнення обороноздатності держави.

  Під час засідання його учасники обговорили питання, пов’язані з існуючими викликами і загрозами національним інтересам України у безпековій та оборонній сферах, розглянули потреби у силах і засобах, державних ресурсах для нейтралізації таких викликів і загроз, які потрібно задовольнити в першу чергу.

  Важливим аспектом роботи стало відпрацювання плану дій щодо використання коштів, які надійшли на потреби армії в рамках благодійної акції «Підтримай Українську армію».

  За підсумками наради було підкреслено, що кошти, перераховані в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб та за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565», будуть використовуватися виключно для потреб Української армії.

  Після визначення найбільш важливих напрямків залучення коштів буде забезпечено належний контроль з боку громадськості за їх використанням.

  Довідково

   Станом на 27 березня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акціїПідтримай Українську арміюнадійшло вже більше 51 мільйона гривень в якості допомоги Збройним Силам України.