• In English
 • На Харківщині буде мобілізовано майже 2 тис. осіб
  опубліковано 27 березня 2014 року о 10:34

  На Харківщині планується мобілізувати майже 2 тис. осіб. Про це на прес-конференції повідомив заступник головикерівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома.

  За його словами, в Харківській області йде призов громадян на строкову військову службу у Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у поточному році.

  Василь Хома зазначив, що в даний час під весняний призов у Внутрішні війська підпадають 150 осіб. Районні комісії приступлять до роботи з 1 квітня.

  «Усі вони будуть служити в Харківській області. Крім того, відповідно до Указу Президента про часткову мобілізацію, проводяться заходи щодо мобілізації тих людей, які призиваються на військову службу. У цілому в області передбачається призвати близько 2 тисяч осіб», – сказав Василь Хома.

  Він повідомив, що всі вказівки, які були доведені Генштабом, уже виконані і мобілізаційні розпорядження всім доведені. Йде процес розосередження і зміцнення тих підрозділів, до яких військовослужбовці будуть приписані. Вони служитимуть на території Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.

  Крім цього, Василь Хома заявив, що в області військкомати доукомплектовані до штатів воєнного часу, проведені навчальні збори.