• In English
 • Держфінінспекція в Івано-Франківській області за два місяці поточного року відшкодувала втрат на 5,5 млн. грн.
  опубліковано 26 березня 2014 року о 10:04

  Упродовж січня – лютого 2014 року фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 5,5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів і бюджетних установ додатково надійшло понад 1,7 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму майже 3,8 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 16 управлінських рішень.

  До суду пред'явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 9 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 2 досудові розслідування та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Окрім того, до підприємств та установ, що порушили бюджетне законодавство, застосовано 27 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За допущені порушення 176 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 32 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще 1 особу звільнено із займаної посади.