• In English
 • У Нацдержслужбі відбулося засідання щодо проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні"
  опубліковано 26 березня 2014 року о 09:34

  Відбулося VI засідання Наглядової  Ради проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні». У засіданні взяли участь в.о. Голови Національного агентства України з питань державної служби Юлія Ковалевська, керівник проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» Марчін Саковіч, заступник керівника проекту Річард Джарвіс, постійний радник проекту Пьотр Кульпа, представники Адміністративного офісу програми Twinning в Україні.

  В.о. Голови Нацагентства Юлія Ковалевська зазначила, що після майже вимушеної річної перерви наприкінці 2013 року проект знову розпочав свою діяльність у Національному агентстві України з питань державної служби. Вона зазначила, що проект спрямований на реалізацію низки важливих завдань щодо надання експертної допомоги з питань реформування державної служби, впровадження європейських інструментів управління людськими ресурсами.

  «Реалізація проекту сприяє підвищенню потенціалу Нацдержслужби України, яка є центральним органом виконавчої влади, відповідальним за забезпечення формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби та здійснення функціонального управління державною службою», – наголосила в.о. Голови Нацдержслужби України.

  За словами Юлії Ковалевської, посилення інституційної спроможності Агентства також сприятиме ефективному виконанню завдань, визначених Урядом України щодо побудови професійної, орієнтованої на результат, етичної, політично-нейтральної та сталої державної служби в Україні, яка відповідатиме європейським принципам та найкращим світовим практикам.

  «У рамках проекту Нацдержслужба України очікує отримати дієву допомогу щодо впровадження передового європейського досвіду з питань управління людськими ресурсами, стратегічного підходу до розробки політики у сфері державної служби в цілому», – підсумувала Юлія Ковалевська.

  У свою чергу керівник проекту Марчін Саковіч від імені консорціуму у складі Польщі та Великобританії, що впроваджує проект Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні», запевнив у готовності надання всебічної підтримки процесу інституційного розвитку Нацдержслужби України та реформи системи державної служби в Україні в цілому, у межах наявних у проекту можливостей.

  Під час засідання відбулося оприлюднення проміжного квартального звіту проекту Twinning та ознайомлення членів Наглядової Ради з подальшим планом роботи.

  Слід зазначити, що за час роботи «оновленого» проекту було налагоджено продуктивну двосторонню співпрацю та напрацьовано шляхи і методи роботи з експертами, зокрема з питань стратегічного планування управління людськими ресурсами та розробки середньострокового плану інституційного розвитку Нацдержслужби України.

  VII засідання Наглядової Ради проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» заплановано на останній тиждень червня 2014 року.

  Довідково

  Метою проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» є сприяння у побудові сучасної, демократичної, професійної, орієнтованої на результат, етичної, політично-нейтральної та сталої державної служби в Україні, що відповідатиме міжнародним вимогам та стандартам ЄС.

  Проект Twinning зосереджено на обміні інформаційно-методичним досвідом спеціалістів, що допомагає краще керувати процесом розвитку і реформування державної служби. У системі державної служби проект надає підтримку у розробці та запровадженні модернізованих систем управління людськими ресурсами та сприяє впровадженню нового законодавства про державну службу.