• In English
 • Українські військові в Косово передали 40 комплектів портативних засобів радіозв'язку товаришам у Криму
  опубліковано 24 березня 2014 року о 17:27

  У цей складний та відповідальний для нашої держави час військовослужбовці національного українського контингенту в Косово висловлюють беззаперечну підтримку усім бойовим побратимам, які мужньо відстоюють інтереси української держави у протистоянні з російським агресором.

  У зв’язку із загостренням конфлікту, в українському миротворчому підрозділі відбулися загальні збори особового складу.

  Загальним рішенням колективу було ініційовано добровільний збір грошової допомоги для колег в Україні, які, незважаючи ні на що, залишаються вірними присязі народу Україні і мужньо виконують конституційний обов’язок. Весь особовий склад контингенту одразу взявся до справи, завдяки чому в найкоротший час було зібрано 24 тисячі гривень.

  На цю суму військовослужбовці національного контингенту в Косово закупили і передали в одну із військових частин Збройних Сил України 40 комплектів сучасних портативних засобів радіозв’язку.

  «Ми захоплюємося мужністю, стійкістю, патріотизмом і незламністю духу наших колег, які твердо стоять на захисті українського народу! Для нас справа честі – проявити свою громадянську позицію і всебічно підтримати бойових товаришів! Сподіваюсь, що засоби зв’язку, які ми придбали, стануть часткою загального внеску у нашу перемогу», – наголосив командир національного контингенту гвардії підполковник Володимир Кокорєв.