• In English
 • Ігор Тенюх: Найближчим часом буде прийняте рішення про виведення деяких військових частин з Криму
  опубліковано 23 березня 2014 року о 18:20

  Виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх повідомив, що найближчим часом деякі українські військові частини можуть залишити територію кримського півострова.

  «У Криму здійснено захоплення кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Незважаючи на те, що усім командирам був відданий наказ про дозвіл на застосування зброї, цього зроблено не було, аби уникнути кровопролиття», - зазначив виконуючий обов’язки Міністра оборони України.

  Ігор Тенюх розповів, що під час засідання Кабінету Міністрів України йшлося про можливість виведення деяких військових частин з кримського півострова, в першу чергу сімей військовослужбовців.

  «Відповідні рішення будуть прийняті найближчим часом», – зазначив Ігор Тенюх.

  Виконуючий обов’язки Міністра оборони спростував чутки про відсутність на кораблях ВМС ЗС України продуктів і зброї, та звернувся до представників ЗМІ з проханням не поширювати непідтверджену інформацію.

  «Я прошу вас не поширювати заяв про те, що нібито на кораблях немає продуктів, а моряки «Ольшанського» не озброєні. Це повна нісенітниця і не відповідає дійсності. «Ольшанський» має повне озброєння і моряки мають на руках стрілецьку зброю», – повідомив виконуючий обов’язки глави вітчизняного оборонного відомства Ігор Тенюх.