• In English
 • Віталій Ярема: Українська правоохоронна система повинна наблизитися до світових стандартів
  опубліковано 21 березня 2014 року о 18:49

  21 березня, під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Віталія Яреми пройшла нарада з питань реформування правоохоронної системи та підвищення обороноздатності України. Участь у ній взяли вищі посадові особи силових відомств та експерти зі Сполучених Штатів Америки. Це перша зустріч експертної ради, ідея створення якої виникла під час офіційної зустрічі Віталія Яреми з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джефрі Пайєттом.  

  Метою роботи експертів, за словами Першого віце-прем’єр-міністра, є пошук оптимальних механізмів реформування української правоохоронної системи. «Кінцевим результатом роботи нашої експертної ради повинні стати законодавчі ініціативи, які ми передамо на розгляд парламенту», - наголосив В.Ярема.

  Він також зазначив, що наближення роботи правоохоронної системи України до провідних світових стандартів – одне з пріоритетних завдань Уряду. Віталій Ярема переконаний, що правоохоронна система нарешті повинна відійти від традиції захисту інтересів групи людей, які знаходяться при владі, що не вдавалося зробити за 23 роки незалежності України і призвело до трагічних подій останніх місяців.

  Перший віце-прем’єр-міністр подякував представникам США за готовність поділитися досвідом та проконсультувати українську сторону з проблемних  питань у правоохоронній та оборонній сферах.