• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка жителям м. Миколаєва з нагоди 70-ї річниці визволення від фашистських загарбників
  опубліковано 28 березня 2014 року о 09:05

  Шановні жителі м. Миколаєва!

  Минуло 70 років з того часу, як славне місто Миколаїв було визволене від фашистських загарбників. У ніч з 25 на 26 березня 1944 р. війська 3-го Українського фронту за підтримки з’єднань Чорноморського флоту і партизанських загонів забезпечили довгоочікуване звільнення від ворога. Всі ці десятиліття героїчний подвиг захисників і визволителів Вітчизни був і залишається в пам’яті народній, є невичерпним джерелом сили і патріотизму, вірного служіння своєму народу.

  За мужність та відвагу, виявлені в боях за визволення Миколаївщини, десятки тисяч воїнів-визволителів нагороджені орденами та медалями, понад сотня з них удостоєні найвищого звання Героя Радянського Союзу.

  Шановні ветерани! Низький Вам уклін, щиросердна пошана і дяка всім, хто достойно виніс на своїх плечах увесь тягар і жахіття руйнівної війни та гідно показав себе у повоєнні роки наполегливою працею.

  З нагоди відзначення 70-річчя визволення м. Миколаєва від фашистських загарбників дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, життєвої сили, наснаги та успіхів у повсякденній діяльності на благо славетного краю в ім’я процвітання і єдності Української держави. Дай Бог нам всім миру і злагоди.

   

   

  З повагою  

   

  Прем’єр-міністр України                                                                 Арсеній ЯЦЕНЮК