• In English
 • Голова Держкомтелерадіо О. Наливайко зустрівся з представниками руху "Стоп цензурі!"
  опубліковано 20 березня 2014 року о 17:26

  Відбулась зустріч Голови Держкомтелерадіо України Олега Наливайко з представниками громадського руху «Стоп цензурі!». Вони обговорили питання, які невідкладно вирішуватиме відомство в інформаційній сфері.

  Пріоритетами для українського суспільства у медійній галузі, зазначили учасники зустрічі, є проведення реформи державного телерадіомовлення шляхом створення суспільного мовлення і роздержавлення друкованої преси. Серед перших кроків, які робитиме Держкомтелерадіо на шляху реформування, - невідкладне внесення змін до статутів державних телерадіокомпаній, запровадження наглядових рад, конкурсний порядок визначення і прозоре призначення керівників НТКУ, НРКУ. 

  Представники руху наголосили на необхідності реформування іномовлення. «Україна останні роки майже не приділяла уваги висвітленню суспільно-політичних подій для закордонної аудиторії, в той же час антиукраїнська пропаганда ефективно реалізується в багатьох країнах світу. Необхідне якнайшвидше переформатування каналів, що мовлять на іноземну аудиторію», - зазначив директор Інституту медіа права Тарас Шевченко.

  Учасники руху «Стоп цензурі!» запропонували свою допомогу у виробленні стратегічних завдань Держкомтелерадіо і домовилися про наступну зустріч наприкінці березня.