• In English
 • Європейський інвестиційний банк готовий активно співпрацювати з Урядом у сфері АПК, - Ігор Швайка
  опубліковано 20 березня 2014 року о 13:35

  Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка провів зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку, на якій обговорив напрямки майбутньої співпраці.

  Європейський інвестиційний банк, для котрого Україна є найбільшим отримувачем допомоги, засвідчив свій намір надалі активно працювати з новим українським Урядом та розробляти нові напрямки співпраці. Проекти, над якими вже працює ЄІБ стосуються державної інфраструктури, самоврядування, енергетики та підтримки малих та середніх підприємств. Зважаючи на важливість та динамічність сектору аграрної політики, представники ЄІБ планують запустити кілька проектів пов’язаних саме з цією галуззю. Метою ЄІБ є фінансова допомога малим та середнім підприємствам, а також підтримка розвитку галузі рослинництва.

  Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зазначив, що надзвичайно важливим є однакове розуміння пріоритетних напрямків роботи Міністерством та ЄІБ. «Ми неодноразово заявляли, що завданням Міністерства під моїм керівництвом буде підтримка малого та середнього сегменту сільського господарства. Ми розуміємо, що механізм контактування та співпраці між міжнародними інституціями та малими та середніми фермерськими господарствами може бути дещо ускладненим, тому головне завдання Міністерства вбачаємо у налагодженні такого контакту та створенню механізмів ефективної співпраці», - сказав Ігор Швайка.

  Було визначено, що окрім програм підтримки дрібного та середнього виробника сільськогосподарської продукції, Міністерство та ЄІБ працюватимуть також над великими міжгалузевими логістичним та будівельними проектами.

  У найближчому часі відбудеться повторна зустріч представників Міністерства та ЄІБ, на якій будуть обговорюватися конкретні проекти співпраці.