• In English
 • Міжнародні експерти поділися досвідом з фахівцями Нацдержслужби
  опубліковано 19 березня 2014 року о 17:06

  19 березня  у рамках проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» відбулася семінар-презентація «Ключові функції сучасного центрального органу виконавчої влади, що опікується питаннями державної служби». У заході взяли участь в.о. Голови Національного агентства України з питань державної служби Юлія Ковалевська, постійний радник проекту Пьотр Кульпа, заступник директора Польської школи публічної адміністрації Марек Халіньяк, радник керівника офісу Прем’єр-міністра Польщі Лєх Марценковський та працівники Нацдержслужби України.

  На початку презентації в.о. Голови Національного агентства України з питань державної служби Юлія Ковалевська зазначила, що для українських держслужбовців надзвичайно цінний досвід  польських  та європейських  колег щодо ключових функцій сучасного центрального органу виконавчої влади, що опікується питаннями державної служби.

  Під час семінару-презентації експерти ознайомили фахівців Нацдержслужби України з ключовими функціями центрального органу виконавчої влади, що опікується питаннями державної служби в Республіці Польща та інших європейських країнах, а також окреслили пріоритети та основні функції діяльності даного органу.

  Після завершення презентації Юлія Ковалевська  подякувала експертам за ґрунтовну доповідь щодо європейського  досвіду  стратегічного планування управління людськими ресурсами.

  Довідково

  Метою проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» є сприяння у побудові сучасної, демократичної, професійної, орієнтованої на результат, етичної, політично-нейтральної та сталої державної служби в Україні, що відповідатиме міжнародним вимогам та стандартам ЄС.

  Проект Twinning буде зосереджено на обміні інформаційно-методичним досвідом спеціалістів, що допоможе краще керувати процесом розвитку і реформування державної служби. У системі державної служби проект надаватиме підтримку у розробці та запровадженні модернізованих систем управління людськими ресурсами та сприятиме впровадженню нового законодавства про державну службу.