• In English
 • Делегація ОБСЄ розпочала роботу на Сході України
  опубліковано 19 березня 2014 року о 16:55

  Голова Луганської облдержадміністрації Михайло Болотських та голова Луганської обласної ради Валерій Голенко зустрілися з першою у Східному регіоні делегацією європейських спостерігачів. Місія ОБСЄ відвідала Луганщину, щоб вивчити ситуацію в області.

  Під час зустрічі Михайло Болотських підкреслив, що влада на всіх рівнях повинна прислухатися до людей.

  Також він висловив думку про необхідність розширення повноважень на місцях за рахунок децентралізації влади. «Така необхідність давно назріла. Розширення повноважень потрібно здійснювати негайно - у бюджетній сфері, в організаційній, у всіх галузях. Коли місцеві органи влади отримають більше повноважень, вони зможуть більш оперативно вирішувати нагальні проблеми», - зазначив голова облдержадміністрації.

  Спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні Тім Гульдіманн підкреслив важливість подібних зустрічей. Він упевнений, що присутність постійних незалежних спостерігачів в усіх регіонах України необхідна. Це дозволить сформувати об'єктивну картину того, що відбувається, для всього світу. Для цього він запропонував організувати в Луганську постійний офіс ОБСЄ.

  За підсумками зустрічі її учасники домовилися продовжити діалог.